Anasayfa > Hakkımızda
 Hakkımızda
Yapı sektöründeki 1. sınıf ahşap doğramaya olan talebi karşılamak üzere yatırımlarını yönlendirdiği bu sektörde, Hadımköy / İstanbul’daki tesislerinde seri üretime başlamış olan Serander, uygulamalarında tüm detayları uluslararası normlara uygun, tamamı ithal ürünlerden oluşan IV68 Alman pencere normunu kullanmaktadır.

Almanya’dan ithal, laminasyon ve fırın kurutma işlemine tabi tutulmuş kereste bloklar son teknoloji CNC tezgahlarında profil haline getirilmekte ve seri üretim konstrüksiyonlar oluşturulmaktadır.

Boya tesisimizde tam otomatik bantta 1 kat astar ve 2 kat son kat olmak üzere ithal su bazlı ahşap boya ile yüzey işlemine tabi tutulmuş ürünlerimiz uzun yıllar ilk günkü güzelliğini korur ve minimum bakım ister.
 

İstenilen boyut ve tipte seri üretimin yanısıra özel tasarımlar, kemerli ve Türkiye’de tek olmak üzere iç bükey özel üretim doğramalar projelerinize estetik, fonksiyonel ve kalıcı çözümler getiriyor.

Projelerinizde profesyonellere ve özel konutlarında kullanıcılara estetik ve uzun ömürlü ürünlerimizle yepyeni ufuklar sunuyoruz.


>
Boya tesisi (Tam otomatik bantta)

 
© SERANDER Yapı ve Dekorasyon Ltd. - Design by JawsMedya